Internet v Trenčíne

V Trenčíne a okolí ponúkame širokopásmové mikrovlnné internetové pripojenie. Pri realizácií spojenia vám po obhliadke navrhneme vhodné koncové zariadenie. Po odsúhlasení našej ponuky ho namontujeme, vrátane konfigurácie vašej siete.

Parametre pripojenia

Balíček Basic Standard Enhanced Premium
Download 2 Mbps 5 Mbps 7 Mbps 10 Mbps
Upload 2 Mbps 2 Mbps 2 Mbps 2 Mbps
Pevná verejná IP nie nie nie nie
Download/upload do dátového centra* 25/25 Mbps 25/25 Mbps 25/25 Mbps 25/25 Mbps
* Ak využívate iné služby nášho dátového centra (e-mail, webhosting a pod.), prístup k nim nebude obmedzený rýchlosťou pripojenia do internetu.

Výhody mikrovlnného pripojenia

V porovnaní s tradičným pripojením ADSL po metalickom vedení telefónnej linky prináša mikrovlnné pripojenie viaceré výhody: Predovšetkým je to vyššia rýchlosť v smere do internetu (upload), kde ADSL prípojky dosahujú rýchlosti len 0,5 Mbps až nízke jednotky Mbps. Mikrovlnné spojenie ponúkame štandardne s rýchlosťou upload-u 2 Mbps a viac, až do desiatok Mbps.

Ďalšou výhodou je možnosť inštalácie aj na miestach bez zavedenej telefónnej infraštruktúry. Pripojenie sa šíri vzduchom a jedinou podmienkou je vhodná viditeľnosť na niektorý z našich prípojných bodov (tzv. PoP - point of presence).

Oproti bežne ponúkaným mobilným pripojeniam (LTE a 4G) majú naše služby výhodu neobmedzeného množstva prenesených dát, teda neuplatňujeme FUP na základe limitu prenesených dát (známe zníženie rýchosti po prečerpaní balíčka dát). Objem prenesených dát nijako nespoplatňujeme.

K pripojeniu ponúkame aj službu statickej verejnej IP adresy, ktorú využijú najmä firmy so servermi, vzdialeným prístupom alebo klienti s kamerovým systémom.

Firmy s viacero pobočkami využijú možnosť priameho prepojenia pobočiek, kde rýchlosť prenosu medzi pobočkami nie je obmedzená rýchlosťou pripojenia do internetu.

Pokrytie

Pre informácie o dostupnosti internetového pripojenia vo Vašej lokalite nás prosím kontaktujte - preskúmame možnosti pripojenia a navrhneme vám riešenie.

Kontaktujte nás

Jilemnického 532/2
911 01 Trenčín
E-mail: biznet@biznet.sk
Tel: +421 902 120 903(c) BizNet s.r.o. 2014